Ana sayfa Genel Huawei Watch, Android Wear 2.0 ile buluştu!

Huawei Watch, Android Wear 2.0 ile buluştu!

0
PAYLAŞ

Huawei, Android Wear ile çalışan ilk akıllı saati için Android Wear 2.0 işletim sistemini Beta sürecine dahil olan kullanıcılara sundu. İşte Huawei Watch için Android Wear 2.0 detayları!

2015 yılında kullanıcılar ile buluşan ve şirketin Android Wear işletim sistemi ile çalışan ilk akıllı saati olan Huawei Watch için, Android Wear 2.0 güncellemesi uzun süredir bekleniyor.

Nihayet güncelleme konusunda sessizliği bozan Huawei, Android Wear 2.0 güncellemesi için test sürecini başlattığını duyurdu.

Huawei Watch için Android Wear 2.0 test süreci!

Geliştirici önizleme programına kayıtlı olan Huawei Watch modelleri için yayınlanan Android Wear 2.0 güncellemesi, test sürecinin ardından normal kullanıcıların cihazlarına ulaşacak.

Test sürecinin ne kadar süreceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. ancak güncellemenin Huawei Watch’ın tüm modelleri için aynı anda yayınlanacak olması kullanıcıları sevindirdi.

Android Wear 2.0 ile birlikte gelen yenilikleri kısaca hatırlamak gerekirse, daha kişiselleştirilebilir arayüzlerin ve daha detaylı bilgi sunan saat kadranlarının yer aldığı işletim sistemi, akıllı saatler için özel olarak hazırlanan Play Store‘a erişim imkanı sunuyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz